nagłośnienie dużej hali sportowej
zapytaj o cenę
duże hale sportowe
Podstawowy
ZR-3
pobierz
pobierz
Cena
Przeznaczenie
Standard
Symbol
Specyfikacja techniczna
Schemat blokowy

1. Zestawy nagłośnieniowy ZR-3


Standardowy zestaw nagłośnieniowy na obiekty duże - powyżej 900m2, w technice radiowęzłowej (100 V). W skład zestawu wchodzi :

- 1 x Mikser 3-strefowy - 6 kanałów wejściowych (4 stereo, 2 mikrofonowe)
- 3 x Profesionalny wzmacniacz o mocy 480W RMS w trybie 100V, wyposażony w filtr górnoprzepustowy 400Hz, 6dB/okt. ,sterowany temperaturowo wentylator, ciągła regulacja, diodowe wskaźniki przesterowania, wł. zabezpieczenia, przegrzania oraz poziomu wyjściowego.
- 2-kanałowy odbiornik wieloczęstotliwościowy w technologii UHF PLL z możliwością wyboru 2 x 16 kanałów UHF oraz systemem "true diversity" z wymiennymi antenami (złącza BNC).
- 2 x Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym w technologii UHF PLL oraz dynamiczną wkładką mikrofonową (hiperkardioida). Obudowa z odlewu aluminium.
- 12 x Wysokiej jakości 2-drożny system głośnikowy w obudowie bass-reflex z tworzywa ABS, o mocy 120W RMS w trybie 100V. Najważniejsze cechy to m.in 20cm (8") głośnik koaksjalny z impregnowaną papierową membraną, 25mm (1") tubowy głośnik wysokotonowy, maskownica z nieprzemakalną tkaniną, wpuszczone terminale połączeniowe z pokrywą oraz wytrzymałym przepustem kablowym oraz metalowe części i uchwyt ze stali nierdzewnej.
- Profesjonalna szafa rack na powyższe urządzenia, wyposażona w zamykane przednie drzwi z pleksiglasu, uchwyty boczne, 4 kółka (2 z blokadą), w obudowie z blachy stalowej.
- Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria - przewody, wtyki itp.

Dodatkowo zestaw można robudować o kolejne urządzenia np. odtwarzacz CD, MP3, dodatkowe mikrofony itp. Wszystkie dodatkowe urządzenia dostępne są w naszej ofercie.

Wróć