nagłośnienie średniej hali sportowej
zapytaj o cenę
średnie hale sportowe
Podstawowy
ZR-2
pobierz
pobierz
Cena
Przeznaczenie
Standard
Symbol
Specyfikacja techniczna
Schemat blokowy

1. Zestawy nagłośnieniowy ZR-2


Standardowy zestaw nagłośnieniowy na obiekty średnie - od 500m2 do 900m2 z trybunami, w technice radiowęzłowej (100 V). W skład zestawu wchodzi :

- Profesionalny 4-strefowy wzmacniacz miksujący o mocy 4x120W RMS w trybie 100V, zapewnia idealne wykorzystanie mocy i pewne zabezpieczenie obwodów głośnikowych dzięki wbudowanemu limiterowi. Ponadto wzmacniacz posiada : 3 wejścia mikr./linia, gniazda Combo, 2 wejścia liniowe stereo, gniazda RCA, każdy kanał wejściowy z regulacją wzmocnienia, 2-punktowym korektorem barwy, przyciskiem wyciszenia kanału i przełącznikami strefowymi, wejścia mikrofonowe z włączanym zasilaniem phantom 46V dla mikrofonów elektretowych, niezależne wejście przywoławcze, możliwość skierowania do wszystkich stref, sterowane indywidualnie wyjścia strefowe i wyjścia monitora do podłączania kolejnych wzmacniaczy lub rejestratorów.
- 2-kanałowy odbiornik wieloczęstotliwościowy w technologii UHF PLL z możliwością wyboru 2 x 1000 kanałów UHF (672.000-696.975MHz), podzielonych na 10 grup po 100 kanałów, funkcją ACT do przesyłania wybranej częstotliwości w podczerwieni do mikrofonu, automatycznym wyszukiwaniem częstotliwości oraz systemem "true diversity" z wymiennymi antenami (złącza BNC).
- 2 x Mikrofon doręczny z wbudowanym nadajnikiem wieloczęstotliwościowym w technologii UHF PLL oraz dynamiczną wkładką mikrofonową (kardioida).
- 8 x Uniwersalny 2-drożny zestaw głośnikowy w technice 100V, o mocy 30W RMS, z 6-stopniowym regulatorem oraz ruchomym uchwytem montażowym w obudowie z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS.
- 8 x Uniwersalny 2-drożny zestaw głośnikowy w technice 100V, o mocy 15W RMS, z 6-stopniowym regulatorem oraz ruchomym uchwytem montażowym w obudowie z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS.
- Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria - przewody, wtyki itp.

Dodatkowo zestaw można robudować o kolejne urządzenia np. odtwarzacz CD, MP3, dodatkowe mikrofony itp. Wszystkie dodatkowe urządzenia dostępne są w naszej ofercie.

Wróć