Product Image
zapytaj o cenę
małe hale sportowe
Podstawowy
ZN-1
pobierz
pobierz
Cena
Przeznaczenie
Standard
Symbol
Specyfikacja techniczna
Schemat blokowy

1. Zestawy nagłośnieniowy ZN-1


Standardowy zestaw nagłośnieniowy na obiekty małe - do 500m2, w wersji podstawowej. W skład zestawu wchodzi :

- Profesionalny wzmacniacz o łącznej mocy 900W RMS, zbudowany w oparciu o najnowszą technologię, która pozwala zredukować wagę do minimum w porównaniu do tradycyjnych wzmacniaczy.
- Wysokiej jakości mikser stereo z wbudowanym 24-bitowym procesorem DSP z 100 presets.
- 2-kanałowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego UHF non-diversity.
- 4 x Multifunkcyjna, kompaktowa kolumna głośnikowa w drewnianej obudowie, o mocy 175W stała, 350W program, 700W szczytowa, wykonana z najlepszych gatunkowo tworzyw i komponentów. Paswyny crossover jest perfekcyjnie dostrojony do optymalnej akustyki oraz do znakomitej dynamiki przy użyciu najnowszych technologii. Od frontu, kolumnę chroni osłaniająca siatka malowana systemem proszkowym oraz okryta pianką. Taka konstrukcja w wysokim stopniu chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi np. poprzez uderzenie piłki w kolumnę, przez co idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju obiekty sportowe.
- 4 x wspornik ścienny kolumny z możliwością regulacji w dwóch płaszczyznach, umożliwia skierowanie kolumny w pożądanym kierunku oraz pod odpowiednim kątem dla uzyskania jak najlepszego efektu.
- Skrzynia RACK na wszystkie urządzenia do bezpiecznego przechowywania oraz wygodnego transportu zestawu nagłośnieniowego.
- Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria - przewody, wtyki itp.

Dodatkowo zestaw można robudować o kolejne urządzenia np. odtwarzacz CD, MP3, dodatkowe mikrofony itp. Wszystkie dodatkowe urządzenia dostępne są w naszej ofercie.

Wróć