Product Image
zapytaj o cenę
duże hale sportowe
Podstawowy
ZN-3
pobierz
pobierz
Cena
Przeznaczenie
Standard
Symbol
Specyfikacja techniczna
Karta katalogowa

1. Zestawy nagłośnieniowy ZN-3


Standardowy zestaw nagłośnieniowy na obiekty duże - powyżej 900m2, w wersji podstawowej. W skład zestawu wchodzi :

- 2x Profesjonalny wzmacniacz stereo z wbudowanym limiterem, o łącznej mocy 1000W RMS.
- Wysokiej jakości mikser 2-strefowy.
- 2-kanałowy zestaw mikrofonu bezprzewodowego UHF PLL. Możliwość wyboru 2 x 1000 kanałów, funkcja ACT, system “true diversity”.
- 8 x Pełnopasmowa kolumna głośnikowa w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego, o mocy 250W RMS, 500W MAX, wykonana z najlepszych gatunkowo tworzyw i komponentów, perfekcyjnie dostrojona do optymalnej akustyki oraz do znakomitej dynamiki przy użyciu najnowszych technologii. Od frontu, kolumnę chroni osłaniająca, metalowa siatka malowana systemem proszkowym. Taka konstrukcja w wysokim stopniu chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi np. poprzez uderzenie piłki w kolumnę, przez co idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju obiekty sportowe.
- 8 x wspornik ścienny kolumny z możliwością regulacji w dwóch płaszczyznach, umożliwia skierowanie kolumny w pożądanym kierunku oraz pod odpowiednim kątem dla uzyskania jak najlepszego efektu.
- Skrzynia RACK na wszystkie urządzenia do bezpiecznego przechowywania oraz wygodnego transportu zestawu nagłośnieniowego.
- Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria - przewody, wtyki itp.

Dodatkowo zestaw można robudować o kolejne urządzenia np. odtwarzacz CD, MP3, dodatkowe mikrofony itp. Wszystkie dodatkowe urządzenia dostępne są w naszej ofercie.

Wróć