Odpowiedni system nagłośnieniowy dla danej hali sportowej każdorazowo dobieramy indywidualnie po wcześniejszym zapoznaniu się z obiektem, jednak ze względu na duże zainteresowanie nagłośnieniem ze strony placówek oświatowych, oraz bardzo zbliżone warunki akustyczne panujące na tego typu obiektach, przygotowaliśmy gotowe zestawy nagłośnieniowe sal gimnastycznych. W zależności od wielkości obiektu, zastosowanej techniki oraz Państwa wymogów proponujemy zestawy nagłośnieniowe hal sportowych, podzielone na następujące kategorie :


Zestawy Stacjonarne

Zestaw nagłośnieniowy mini

Zestawy Stacjonarne - do montażu na stałe hal sportowych w technice niskoomowej. Proponujemy zestawy na sale :
- Małe - do 500m2
- Średnie - od 500 do 900m2
- Duże - powyżej 900m2


Zobacz wszystkie zestawy

Zestawy Stacjonarne 100V

Zestaw nagłośnieniowy medium

Zestawy Stacjonarne - do montażu na stałe hal sportowych w technice 100V (radiowęzłowej). Proponujemy zestawy na sale :
- Małe - do 500m2
- Średnie - od 500 do 900m2
- Duże - powyżej 900m2

Zobacz wszystkie zestawy

Zestawy Przenośne

Zestaw nagłośnieniowy premium

Zestawy Przenośne hal sportowych. Proponujemy zestawy na sale :
- Małe - do 500m2
- Średnie - od 500 do 900m2
- Duże - powyżej 900m2Zobacz wszystkie zestawy

 

MONTAŻ


Kolumny głośnikowe montujemy zazwyczaj na wysokości poniżej dźwigara do ściany lub słupa za pomocą specjalnych uchwytów regulowanych w dwóch płaszczyznach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy skierować kolumne w pożądanym kierunku oraz pod odpowiednim kątem dla uzyskania jak najlepszego efektu.
Kolumny głośnikowe wykonane są z wytrzymałych materiałów oraz posiadają metalowe siatki osłaniające Full grille które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju obiekty sportowe, na których istnieje ryzyko uderzenia piłką w głośnik. Do połączeń między kolumnami wykorzystujemy profesionalne wtyki speakon firmy Neutrik.
w obiektach sportowych zestaw nagłośnieniowy może być wykorzystany jako stacjonarny lub niestacjonarny :

- Zestaw stacjonarny jest zamontowany na stałe w wyznaczonym przez inwestora miejscu.

- Zestaw niestacjonarny, nie jest zamontowany na stałe w jednym określonym miejscu. Jest on wnoszony na dane miejsce na hali w dniu imprez czy rozgrywek sportowych. W przypadku takiego rozwiązania w w/w miejscu na hali montujemy metalową skrzynke z zamkiem i kompletem kluczy w której znajdują się przewody głośnikowe zakończone wtykami speakon, co sprawia że uruchomienie zestawu sprowadza się tylko do podłączenia 2 wtyków głośnikowych oraz zasilania zestawu do gniazda 230V.
Wszystkie elementy systemu nagłośnieniowego montujemy w profesionalnej, mobilnej skrzyni audio dla komfortowego i bezpiecznego użytku, transportu i przechowywania.

Statyw głośnikowy skrzynia audio skrzynia rack

SZKOLENIE


Oferowany przez nas system nagłośnieniowy jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, jednak na zakończenie prac montażowych zawsze przeprowadzamy krótkie szkolenie osoby/osób wyznaczonych przez inwestora do obsługi sprzętu.